Hakkımızda

Kurumsal Profilimiz

Kocaeli merkezli ofisimiz, çeşitli şehirlerdeki değerli çözüm ortaklarıyla birlikte faaliyetini sürdürmekte olup, avukatlık mesleğinin etik değerlerine saygılı, kayıtsız şartsız her türlü platformda hukukun üstünlüğü ilkesini üstün kılmayı amaç edinmiş, evrensel standartlarda, uzmanlaşmış, öncü, dinamik ve yenilikçi bir biçimde hizmet sunma felsefesiyle hareket ederken; ulusal ve uluslararası hukuk alanında en güncel ve gelişmiş uygulamaları izleyerek, müvekkillerine ve danışmanlık görevini üstlendiği firmalara üst düzey kalite standartlarında hizmet vermeyi ve hizmet verdiği her alanda hukuk adına değişime ve gelişime öncülük etmeyi amaç edinmiştir.

Bizim için her dava ve her müvekkil ayrı önem arz ettiğinden her hukuki olay ayrı ayrı değerlendirilmektedir.

Hizmet verdiğimiz hukuk dallarını “faaliyet alanlarımız” linkinden inceleyebilir; merak ettiğiniz, sormak istediğiniz sorular için sayfamızın sağ alt köşesinde yer alan “online destek” linkine tıklayabilirsiniz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Ankara

AVUKATLIK & DANIŞMANLIK

Av. Ahmet Çağrı ÇETİN & Av. Fatma Ezgi BARUT

İstanbul

AVUKATLIK & DANIŞMANLIK

Av. Erdoğan ACAR

Öğretim

 • Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
 • Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, Maliye Bölümü
 • Ankara Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi

Eğitimler ve Sertifika Programları

 • Sermaye Piyasası Kurulu tarafından düzenlenen “Sermaye Piyasası Kurulu Eğitim Semineri Programı” Sertifikası
 • İstanbul Menkul Kıymetler Borsası tarafından düzenlenen “İMKB Uygulamalı Öğrenci Eğitim Programı” Sertifikası
 • Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Enerji Hukuku Sertifika Programı
 • Yeni Türk Borçlar Kanunu ve Yeni Türk Ticaret Kanunu Sempozyumu
 • Çalışma Yaşamının Güncel Sorunları Sempozyumu
 • İnfaz Hukuku Semineri

Üyelikler

 • Toplum Gönüllüleri Vakfı
 • Kocaeli Barosu
 • Türkiye Barolar Birliği

Büşra Karademir

Avukat & Danışman

Avukat Büşra KARADEMİR, aslen Uşak nüfusuna kayıtlı olmakla beraber, Gölcük/Kocaeli’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gölcük’te tamamladı. Ankara Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi’ni bitirdikten sonra, lisans öğrenimine devam etmek üzere Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Aynı yıllarda Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümü’ne de kayıt olan Avukat Büşra Karademir,  her iki üniversiteyi de başarıyla bitirmiştir. Lisans öğrenimlerini tamamladıktan sonra avukatlık mesleğini icra etmek üzere doğup büyüdüğü Kocaeli’ye dönmüştür. Mezuniyetini takiben çeşitli bürolarda avukatlık stajını bitiren Avukat Büşra Karademir, 2017 yılında çalıştığı hukuk bürosundan ayrılarak kendi ofisini kurmuştur.

Bugün sahip olduğu ofiste, ağırlıklı özel hukuk alanında ticaret ve şirketler hukuku, aile hukuku, gayrimenkul ve kira hukuku, iş hukuku, icra-iflas hukuku ile ağırlıklı ekonomik suçlardan kaynaklı ceza hukuku davalarında hizmet vermektedir.

Ayrıca, şirketlerin kurumsal olarak hukuki işlemlerini takip ederek, sözleşmeler hazırlamakta ve hukuki danışmanlık yapmaktadır.

Toplumda sosyal sorumluluk yönünde farkındalık yaratmayı hedefleyen Toplum Gönüllüleri Vakfı üyesidir. Ayrıca Birletmiş Milletler’in koordinatörlüğünde, dünyanın farklı yerlerindeki insanları toplumsal cinsiyet eşitliği için daha cesur ve görünür bir güç yaratmak amacıyla bir araya getiren HeForShe projesine destek vermektedir.